החלפת צנרת ביוב בתל אביב – א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב

צריכים החלפת צנרת ביוב בתל אביב? פנו למומחים בא.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב ותהנו משירות מקצועי ללא פשרות מחברה מומחית בתחום. החלפת צנרת ביוב בתל אביב בסטנדרט הגבוה ביותר על ידי צוות ביצוע מנוסה ומכשור מתקדם. עבודה מקצועית על ידי חברה מובילה בתחום המספקת שירותי אינסטלציה מורכבים וטיפול בתשתיות על כל מה שכרוך בכך.

שירותי החלפת צנרת ביוב בתל אביב - מנקים לכם את הביוב ומטפלים בכל סתימה

delivery

ברוב המקרים אפשר לטפל בבעיה, לשחרר סתימה, לתקן צינור ולהחזיר את הזרימה למצב תקין, אך בחלק מהמקרים, כאשר הצנרת כבר רקובה ומלאת חורים, נדרש שירות החלפת צנרת ביוב בתל אביב על ידי חברה מקצועית העובדת בעיר ומטפלת במקרים מורכבים אלה. אנו מספקים שירות החלפת צנרת ביוב בתל אביב ומחליפים כל צינור ביוב בתל אביב שלא ניתן להשתמש בו יותר. החלפת צנרת ביוב בתל אביב כרוכה בצילום הצנרות, איתור הנקודות הבעייתיים והחלפה נקודתית של צינור פגום, תיקון צנרת ביוב בתל אביב או החלפה של כל התשתית. לשם כך אנו קודם כל מנקים את השטח, מכניסים את הצנרת החדשה בהתאם למידות הנכונות ולאחר מכן מפרקים את הצנרת הישנה ומתקינים את הצנרת החדשה.

שיפוץ, תיקון והחלפת צינור ביוב בתל אביב – א.א אינסטלציה

אנו מבצעים החלפת צנרת ביוב בתל אביב ובעלי ניסיון רב בתחום. לרשותנו ציוד מתקדם לאיתור נזילות בעזרת מצלמה טרמית המאפשרת לנו לפרק אך ורק את הצינורות שלא ניתן לתקן. אנו מבצעים החלפת צינור ביוב בתל אביב לצינור חדש מחומרי גלם חדשים המתאימים לעומסים ולחצים כבדים ומוציאים את הצנרת הישנה והבלויה. מוזמנים לברר פרטים בטלפון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם עם פרטים ועם הצעת מחיר. גלשו באתר ללמוד על כל שירותי האינסטלציה נוספים שחברתנו מספקת לתושבי תל אביב וגוש דן.

החלפת צנרת ביוב בתל אביב – מס' 1 בתחום

חברת א.א. אינסטלציה מבצעת החלפת צנרת ביוב בתל אביב בבתים בהם הצנרת כבר סיימה את תפקידה וישי בה נזילות חוזרות ונשנות. הצנרת החדשה שאנו מתקינים עשויה פלסטיק מיוחד המתאים לעמידה בזרמי מים וביבו חזקים ומחברים עמידים ומיוחדים שלא יתפרקו אחרי שנה או שנתיים. הצנרת הישנה תפורק בצורה יסודית ונקייה ללא פגמים מיותרים בקיר או ברצפה ובמקומה תותקן צנרת ביוב חדשה ואיכותית לפי כל התקנים הכי מחמירים בתחום. לקבלת שירות החלפת צנרת ביוב בתל אביב צרו קשר עוד היום לקבל פרטים ומחיר לעבודה.

תיקון צנרת ביוב בתל אביב – א.א אינסטלציה

בין השירותים שאנו מספקים: החלפת צנרת ביוב בתל אביב, תיקון צנרת ביוב בתל אביב, צילום קווי ביוב כולל הפקת דוחות לחברות הביטוח, הוצאת שורשים ממערכת הביוב המרכזית, תיקון על ידי פאטצ' חזק ואיכותי מחומר עמיד במקומות בהם ניתן לתקן את החורים ולהימנע מהחלפת הצנרת ועוד מגוון שירותים מקיפים בתחום האינסטלציה הביתית והתעשייתית.

החלפת צנרת ביוב בתל אביב ללא נזק, עם אחריות מלאה ובצורה המתקדמת ביותר. התקנת צנרת חדשה לפי כל התקנים מחומרי הגלם העמידים והאיכותיים ביותר המתאימים לסוג עבודה זו. צוות מנוסה ומקצועי המספק את כל שירותי האינסטלציה כולל שאבית בור מים, איתור נזילות, שימוש בשירותי ביובית עם לחץ מים חזק, תיקון והסרת מפגעים בצנרת ביוב, תיקון, החלפה ושדרגו מערך הצינורות בבית, בחצר ובכל מקום אחר. מוזמנים לקרוא עוד על שירותינו באתר ולהזמין אותנו לביצוע העבודה בהקדם האפשרי, לפני בוא החורף והגשמים, למניעת הצפה ונזק גדול לבית. נשמח לייעץ לכם בטלפון לגביי האפשרויות הקיימות בתחום תוך דגש על יחס אישי ושירות מקצועי ואדיב עד גמר העבודה. צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי לגביי כל עבודת אינסטלציה כבדה שאתם צריכים לבצע בבית או בחצר. נשמח להגיע ולתת חוות דעת, לטפל בבעיה ואפילו להפיק דוח לחברת הביטוח עבור השירות. מוזמנים לחייג עכשיו ולהשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!

לסיכום

בנוסף להחלפת צנרת ביוב בתל אביב, אנו מבצעים גם:

  • התקנת צנרת מים וביוב – הנחת תשתית מים כולל ריתוך צנרת, חפירה בכלים מתקדמים, יצירת שיפוע, איטום והידוק מקצועי ועוד
  • ריתוכים – עבודות ריתוכי של צנרות מנירוסטה, פלדה או אלומיניום בכל השיטות המוכרות: מיג, טיג ועוד על ידי ציוד מתקדם
  • התקנת מפריד שומנים – שירות לבתי עסק שמשרד הבריאות דורש שירות זה בעסק שלהם
  • תיקון צנרות מקצועי בכל קוטר – תיקון צנרות בקטרים שונים והתאמת צנרת חדשה לתשתית הקיימת
  • שאיבת ביוב ושאיבת הצפות ועוד. 

אנו מקפידים על עמידה מדויקת בלוח זמנים ועמידה בתקני הבטיחות הדרושים לעבודה מסוג זה. אנו נעזרים בציוד חדיש ותקני ומספקים ללקוח פירוט והסבר מדויק לגביי העבודה העומדת להתבצע בנכס.

מוזמנים לשאול כל שאלה בנוגע להחלפת צנרת ביוב ועבודות אינסטלציה באופן כללי ולהתייעץ אתנו לגביי כל עבודת אינסטלציה פשוטה או מורכבת ונשמח להציע את הניסיון שלנו לפתרון כל בעיית נזילה, רטיבות או פיצוץ בצינור מים או ביוב ולתקן כל בעיה קיימת.

שאלות ותשובות - החלפת צנרת ביוב בתל אביב

ביובית היא מכונה המיועדת לפריצת סתימות המופעלת על ידי לחץ מים גבוה ובעלת צינור ארוך וגמיש המאפשר כניסה לצנרת ביוב סתומה במטרה לדחוף את המים ועצמים זרים הסותמים את הצנרת ולשחרר את הסתימה על ידי שאיבה ולחיצה של המים בלחץ סילוני גבוה.

צילום צנרת ביוב הוא שירות המאפשר לזהות באמצעים טכנולוגיים כמו מצלמת אינפרה אדום ומצלמה טרמית מקורות נזילה לאורך כל קו הצנרת ללא צורך לשבור את הקיר ולפרק את הצנרת. שירות זה יעיל ומאפשר טיפול נקודתי בבעיות לארוך כל קו הצנרת בקיר ומאפשר לאתר נקודות הדורשות החלפת צנרת ביוב.

תיקון פאטץ' הוא חומר גלם עם דבק עוצמתי שמאפשר סתימת חור בביוב על ידי הפאטץ', מעין פלסטר לחור הצינור אך חזק מספיק כדי להוות חוסם תמידי לחור בצינור הביוב עליו מותקן הפאטץ'

קיימים בשוק אינסטלטורים רבים המבצעים עבודות אינסטלציה נקודתיות בבתים, כולל טיפול באסלה, כיור וכדומה אך לא כולם מתמחים במתן שירותי אינסטלציה כבדים הדורשים ידע וניסיון נוספים בתפעול ביובית, תפעול משאבות עומק לבורות ביוב, תיקון וחידוש צנרת, הוצאת שורשים מהביוב וכדומה. לשם כך דרושה חברת בעלת ציוד כבד המתאים לביצוע עבודות מיוחדות אלה.

על מנת לטפל בהצפה בבית או בחצר יש צורך בציוד מיוחד ויקר המסוגל להתמודד עם נפח מים גבוה, לשאוב ולהוציא מים מלוכלכים מבור או תוואי שטח נמוך שקשה להגיע אליו, לנקז את המים ולאחר מכן גם לסתום את הנזילה שגרמה להצפה או להחליף ולתקן את כל הצנרת. שירות זה מסופק על ידי חברה לשירותי אינסטלציה כבדה בלבד המתמחה במתן שירות זה ולא כל אינסטלטור יכול לבצע שירות זה.

דילוג לתוכן