כל המידע על פתיחת סתימה בכיור בתל אביב

סתימה בכיור הבית היא בהחלט שכיחה, ולמרות זאת היא איננה הכרחית – בהחלט יש אפשרות למנוע אותה. יחד עם זאת לעתים מצב של סתימה הוא בלתי נמנע וזאת כאשר מדובר במערכת אינסטלציה אשר אבד עליה הקלח ויש צורך בהחלפתה בצנרת חדשה. הכיור שאנו הכי סובלים מסתימות בו הוא כיור המטבח וזאת בשל האוכל שנכנס וחודר לצינורות דרך חור הניקוז, מתיישב שם, צובר חיידקים, לכלוך ולבסוף סותם את המעבר למים. בהחלט קיימות דרכים למנוע סתימות בכיור של המטבח, בכיור של המקלחת ובכלל ועליהן נרחיב בהמשך המאמר. חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב מספקת שירותי פתיחת סתימה בכיור בתל אביב וכמו כן מאתרת סתימות עוד לפני שמגיעות למצב בו הכל מוצף. פתיחת סתימה בכיור בתל אביב מתבצעת במספר דרכים ואף קיימים מקרים בהם ניתן לפתוח סתימה בכיור לבד וללא עזרה של איש מקצוע. חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב תשמח לענות על כל שאלה בנושא.

שירות מהיר ומקצועי - פתיחת סתימה בכיור בתל אביב

delivery

פתיחת סתימה בכיור בתל אביב היא פעולה שמתבקשת כאשר מזניחים את נושא הניקיון ושמירה על חור הניקוז, וכשזה קורה הכיור הופך לגיגית רחצה אשר מתמלאת בכל פעם ששוטפים כלים או כאשר מצחצחים שיניים. בין השירותים אשר א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב מספקת בנושא של פתיחת סתימות ניתן לקבל שירותים אלו: שירות של פתיחת ביוב בתל אביב, שירות של פתיחת סתימה בצינור מים חמים בתל אביב וכמו כן, שירותי פתיחת סתימה חוזרת בכיור בתל אביב.

שירותי פתיחת ביוב בתל אביב

שירותי פתיחת ביוב בתל אביב בדרך כלל מתבצעים באמצעות משאית ייעודית לפתיחת סתימות. למשאית מחובר צינור אשר שואב את המים בלחץ גבוה וכמו כן שואב את כל הלכלוך שנאגר בתחתית הביוב. כמובן שאת העבודה ניתן לבצע אך ורק על ידי חברות אינסטלציה מובחרות אשר מספקות שירותי שטיפה ושאיבת ביוב. במקרים בהם יש צורך בביצוע של פתיחת סתימה בכיור בתל אביב אשר חוזרת שוב ושוב לעתים נוצר מצב שהסתימה הופכת לכרונית ואז יש צורך בפתיחת הסתימה בביוב עצמו.

שירותי פתיחת סתימה בצינור מים חמים בתל אביב

בניגוד לצינור של המים הקרים, לצינור המים החמים יש נטייה להיסתם יותר בקלות ולצבור אבנית. מפעם לפעם חשוב לפתוח את הצינור של המים החמים ולנקות אותו מבפנים, שכן אם לא עושים זאת, לעתים ישנה בעיה שלזרם מאוד חלש של המים החמים. אם ישנה בעיה של זרם חלש בברז של המים החמים אצלכם בבית, יתכן כי ניקיון של הצינור יפתור את הבעיה לחלוטין. שירותי פתיחת סתימה בצינור מים חמים בתל אביב ניתן להזמין מחברות אינסטלציה המתמחות בפתיחת סתימות שונות וכמובן פתיחת סתימה בכיור בתל אביב.

שירותי פתיחת סתימה חוזרת בכיור בתל אביב

מצב מתסכל מאוד הוא מצב בו יש כיור אשר כל פעם כאשר אנחנו משתמשים בברז שמעליו הוא מתמלא במים בתוך שניות אחדות שמסרבים להתפנות ממנו. במקרים רבים אנשים מעדיפים במקרים כאלו לנסות לפתור את הבעיה בעצמם על ידי שימוש בפומפה או שימוש בסודה לפתיחת סתימות בכיור. ברוב המקרים הפתרונות האלו יהיו זמניים בלבד וכעבור זמן מה תחזור הסתימה, הסיבה לכך שהסתימה חוזרת שוב ושוב היא בשל שחיקה של מערכת האינסטלציה וסתימה באזור עמוק מאוד בצנרת שבכדי לפתור אותה יש צורך בציוד מורכב יותר מפומפה. פתיחת סתימה בכיור בתל אביב אשר חוזרת שוב ושוב מצריכה הזמנתו של איש מקצוע – אינסטלטור מקצועי שיאתר את מקור הבעיה ויפתור את הבעיה מהשורש, שכן סתימה חוזרת בכיור בתל אביב היא איננה סתימה שטחית אלא עמוקה ויש להפנות אותה לאיש מקצוע.

לסיכום

לפיכך, פתיחת סתימה בכיור בתל אביב איננה חייבת להיעשות על ידי אינסטלטור כאשר מדובר במקרים קלים של סתימה נקודתית, אולם כאשר מדובר בסתימות בכיור אשר נגרמות כתוצאה של הזנחה של שנים וחוסר טיפול שוטף במערכת האינסטלציה הביתית, חובה להזמין אנשי מקצוע. חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב מספקת שירותי פתיחת סתימות בתל אביב הן במקרים פשוטים והן במקרים בם יש צורך באיתור מקור הסתימה וטיפול מעמיק.

שאלות ותשובות - פתיחת סתימה בכיור בתל אביב

ניתן לפתוח סתימה בכיור באופן עצמאי וללא עזרה מאיש מקצוע, רק כאשר מדובר בסתימה קלה. האפשרות הפשוטה והמוכרת והעתיקה ביותר לפתיחת סתימה בכיור היא שימוש בפומפה ששואבת בעזרת וקום את כל הלכלוך החוצה. דרך נוספת היא על ידי שפיכת חומרים כימיים לפתיחת סתימה אשר נמכרים בחנויות לחומרי בניין למיניהן.

כאשר מדובר בסתימה פשוטה ניתן לפתוח בעזרת פומפה או החדרת סודה לפתיחת סתימות. יחד עם זאת לעתים מוקד הסתימה נמצא אי שם עמוק בתוך מערכת האינסטלציה באחד הצינורות הפנימיים, ואז אין יש צורך בשירות של איש מקצוע והחלטה כיצד לפתוח את הסתימה.

הדרך לדעת האם הסתימה היא רצינית או פשוטה, היא על ידי מעקב. אם לאחר פתיחת הסתימה, אחרי מספר ימים שוב עולים המים על גדותיהם, ככל הנראה מיקודה של הסתימה עמוק יותר ויש צורך בפתיחה של מערכת האינסטלציה וניקיון פנימי שלה.

קיימות מספר דרכים לשמירה על כיור נקי ופתוח: הדרך הראשונה היא על ידי שפיכה של מים רותחים מידי כמה שבועות הישר אל חור הניקוז (קומקום של מים חמים בהחלט מספיק), בנוסף לכך רצוי לנקות את תעלת הניקוז מפעם לפעם בחומרי חיטוי משמידי חיידקים כגון אקונומיקה.

קיימים המון דברים שאנשים זורקים אל הכיור במקלחת ובמטבח אשר בסופו של דבר סותמים אותם. אחד הדברים הנפוצים ביותר אשר גורמים לסתימה בכיור מטבח הוא קפה שחור. הגרגרים הקטנים והשחורים של הקפה נצמדים אל דפנות הצינור, מתיישבים ונערמים עד כדי כך שעלולה להיווצר סתימה קשה מאוד. בכיור המקלחת הדבר הנפוץ ביותר שמביא לסתימות הוא שיערות – הן שיערות ראש שנושרות לנשים והן שיערות גילוח קטנות של גברים.

דילוג לתוכן