כל המידע על פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

סתימת ביוב היא בעיית תברואה קשה מאוד אשר מתרחשת בעיקר בערים ובמיוחד בערים בהן צפיפות האוכלוסייה גבוהה יותר. הבעיה העיקרית הקשורה בבעיית הסתימות ביוב היא הקושי באיתור הסתימה, שכן לא תמיד ניתן לאבחן סתימת ביוב במהירות כפי שניתן לעשות זאת כאשר מדובר בסתימה באחד מכיורי הבית. עם זאת, סתימה בביוב היא מעלה ריחות מאוד לא נעימים לאוויר ומעבר לכך מזהמת את האוויר אותו אתם נושמים, זו הסיבה שכאשר ישנה בעיה כלשהי הקשורה בביוב מומלץ לטפל בה באופן מיידי ובצורה המקצועית ביותר. חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב מספקת שירותי פתיחת סתימות ביוב בתל אביב וכמו כן מבצעת בדיקות תקופתיות למערכות אינסטלציה ביתיות ואזוריות., הבדיקות התקופתיות הללו עשויות למנוע מצב בו יש צורך בביצוע פתיחת סתימות ביוב בתל אביב.

שירות מקצועי ואמין - פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

בין השירותים אשר מספקת חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב, ישנם שירותים נלווים נוספים הקשורים בתחום של פתיחת סתימות ביוב בתל אביב. השירותים הינם: שירות פתיחת סתימות בעזרת פותח סתימות ביוב בתל אביב, שירותי פתיחת סתימות ביוב שורשים בתל אביב וכמו כן שירותים של פתיחת צינור ביוב בתל אביב.

שירותי פתיחת סתימות באמצעות פותח סתימות ביוב בתל אביב

פותח סתימות ביוב בתל אביב זו למעשה משאית אשר אליה מחובר צינור אשר מסוגל לשאוב כמות עצומה של מים בלחץ גבוה. פעולת השאיבה מוציאה מהביוב את כל הלכלוך והזבל שהצטבר בתחתית מחוץ למערכת האינסטלציה ולמעשה מנקה אותה ומאתחל אותה. לעתים לצורך פתיחת סתימות ביוב בתל אביב פותח הסתימות אינו מספיק ויש צורך גם בהחלפת צינורות שחוקים או את מערכת האינסטלציה כולה. בכדי להחליט איזו פעולה לבצע יש לפנות לאנשי מקצוע – אינסטלטור מקצועי שיאתר את מקור הסתימה ויחליט כיצד לפתור את הבעיה.

שירותי פתיחת סתימות ביוב שורשים בתל אביב

פעמים רבות קורה שהטבע האורבני חודר את הצינורות ומערכות האינסטלציה ובתוך הביוב מתגבשת לה כמות די מכובדת של שורשי עצים וצמחים הגדלים בעיר. ככל שהזמן עובר ללא טיפול בבעיה מסוג זה, השורשים מבססים את מקומם, מתחזקים ומתעמקים ובשלב מסוים הצנרת נסתמת. בכדי להימנע ממצב בו בכדי לבצע פתיחת סתימות ביוב בתל אביב יש להחליף את כל מערכת האינסטלציה בכדי להיפטר מהשורשים, מוטב לפתור את הבעיה בשלב מוקדם ככל האפשר ומהשורש תרתי משמע. פתיחת סתימות ביוב שורשים בתל אביב קלה בהרבה כאשר היא בשלביה המוקדמים כשהשורשים עוד לא העמיקו די בכדי להצריך שימוש במנופים לתלישתם ואמצעים נוספים. פניה לאיש מקצוע מתחום האינסטלציה בזמן, תמנע מכם נזק גדול פי כמה.

שירותי פתיחת צינור ביוב בתל אביב

פעמים רבות נוצר מצב בו ישנה סתימה אך ורק באחד הצינורות של הביוב. במצב כזה יש צורך באיתור מיקומה המדויק של הסתימה ולאחר מכן יש צורך לבצע פתיחת סתימה באופן נקודתי. בכדי לאתר את מיקומה המדויק של סתימת הביוב יש צורך בשימוש באמצעים וציוד מיוחד לאיתור סתימות ביוב. לאחר שאינסטלטור מקצועי מאתר את המיקום המדויק של הסתימה יש לו יכולת לתכנן את הדרך הנוחה ביותר להגיע אל אותה נקודה בעייתית במערכת האינסטלציה אשר חוסמת את מעבר המים. כיום, כמעט ואין פעולה של פתיחת סתימות ביוב בתל אביב שאיננה נעשית על ידי הציוד הנדרש לאיתור סתימות ולאחרי האיתור מתבצעת פתיחת צינור ביוב בתל אביב אשר נראה סתום.

לסכום

אם כן, בכדי לבצע פתיחת סתימות ביוב בתל אביב באופן מקצועי, יש תחילה לאתר את מיקומה המדוייק של הסתימה ולאחר מכן להחליט על דרך פעולה נוחה, קצרה ופשוטה ככל שניתן בכדי לפתוח את הסתימה ולשחרר את המים החסומים. חברת א.א אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב, מתמחה באיתור סתימות ביוב בתל אביב ובפיחתן בדרך הנוחה והבטוחה ביותר.

שאלות ותשובות - פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

ניתן לפתוח סתימה של ביוב סתום במספר דרכים, אך ראשית לפני הכל יש צורך באיתור של מיקומה המדויק של הסתימה, ככל שאיתור המיקום יהיה מדויק יותר, כך פעולת פתיחת הסתימה תהיה קלה יותר וממוקדת מטרה ולא תוביל לבלגן מיותר. הדרך לפתוח סתימה ברוב המקרים תהיה על ידי פותח סתימות ביוב אשר שואב א המים והלכלוך בלחץ גבוה אל תוך מיכל של משאית ייעודית לכך.

בהחלט ניתן למנוע סתימה או לפחות לעקב היווצרותה. ניתן למנוע סתימה בביוב על ידי הקפדה על זריקת חומרים אשר אינם מתכלים אל פחים ייעודיים ולא אל האסלה, הימנעות מזריקת מזון לכיורים במטבח ובאופן כללי שמירה על הכיורים והאסלה של הבית נקיים מלכלוך גס וגדול אשר עלול ליצור סתימות ולשבש את זרימת המים.

מומלץ ורצוי לבצע בדיקה תקופתית של מערכת האינסטלציה בבית ובבניין המגורים מידי מספר חודשים על ידי חברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד ייעודי לבדיקת סתימות ונזילות שאינן גלויות לעין. בנוסף לכך, כאשר עולים ריחות רעים בחדר האמבטיה או במטבח של ביוב יש צורך להזמין איש מקצוע באופן מיידי.

בהחלט יש אפשרות לפתוח סתימות לבד ובעזרת פומפה או חומרים כימיים לפתיחת סתימות אשר נמכרים בחנויות לחומרי בניין, יחד עם זאת, כאשר ישנה סתימה אשר חוזרת על עצמה שוב ושוב, בסופו של דבר תצטרכו להזמין אינסטלטור מקצועי שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד. ככל שתקדימו לעשות זאת, כך הסיכוי שלא תצטרכו להחליף את מערכת האינסטלציה כולה, או חלקים ממנה יגדל.

ניתן למנוע סתימות חוזרות ונשנות על ידי הקפדה על זריקת זבל אל הפח בשום אופן לא אל הכיורים בבית ולא אל האסלה. מלבד זאת ניתן לשמור על ניקיון הצנרת על ידי שטיפתו במים רותחים אחת לחודש ו/ או שפיכת נוזל לחיטוי כגון אקונומיקה לכיורים מידי מספר חודשים.

דילוג לתוכן